Kënga mori miliona klikime prej tij, Donaldi i drejtohet Ylli Limanit: “Je në borxh”

Donald Veshaj ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit. Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, aktori i humorit ka shmangur intervistat nëpër media por është angazhuar nëpër performanca në klube bashkë me Romeon dhe Elgit Dodën. Së fundmi, ai ka treguar se ndodhet në Prishtinë ku dhe është takuar me Ylli Limanin. […]

Continue Reading

Mund edhe mos ta njihni, por kjo këngëtare është mjaft e përfolur në estradë

Ajo padyshim është një emër kyç në estradën shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren Tayna e cila është mjaft e kërkuar e që agjenda e saj është e ngjeshur me koncerte të shumta. Por, ndonëse jemi mësuar t’i shohim të kuruara deri në detaj në pamjet që ato publikojnë në rrjetet e tyre sociale, një gjë […]

Continue Reading

“Më hoqi nga Instagrami” shoku i Donaldit tregon hatërmbetjen me Alban Ramosaj

Tiri Gjoci ka treguar së fundmi një situatë të pakëndshme që i ka ndodhur me Albanin, vëllain e Beatrix Ramosaj. Tiri është mik i ngushtë me Donald Veshaj por gjithashtu ka një raport të mirë me Beatrixën, pasi kanë qenë bashkë në Lice. Ai ka treguar se Ramosaj e ka hequr këngëtarin nga followers-at në […]

Continue Reading

“E dështuar”, Arian Konomi “sherr” në studio, e pezullojnë nga programi

Një debati i ashpër ka shpërthyer në studio mes opinionistit Arjan Konomi dhe konkurrentëve në puntatën e sotme të Për’Puthen. Shkak është bërë një komenti i opinionistit në Prime-in e së shtunës, ku iu drejtua Efit si “e dështuar”, pasi ajo u braktis nga dy djem në të njëjtën natë. Kjo çështje është diskutuar edhe […]

Continue Reading

Donaldi habit me ‘deklaratën’ e tij: Po ta dinim se si ishte dashuria…kujt ja dedikon?

Aktori dhe ish-banori i “Big Brother VIP”, Donald Veshaj, është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar kohët e fundit për romancat e tij me Bora Zemanin dhe Beatrix Ramosajn. Së fundmi, Donaldi ka qenë i ftuar në një club të Prishtinës ku ka performuar bashkë më binjakun, Romeo dhe këngëtarin, Elgit Doda. Por […]

Continue Reading