53 Vjeç Por Duket Si 23, Mihrije Braha Na Tregon Sekretin E Saj Të Rinisë Dhe Bukurisë/ Mund Ta Bëjnë Të Gjitha Femrat

Uncategorized


Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha pyetet shpesh për sekretin e rinisë së saj dhe këtë herë ajo ka vendosur ta ndajë me të gjithë.Në një lidhje Skype për emisionin “Wake Up”, Mihrija tregoi se ka tre sekrete sesi ka arritur që 53 vjeç të duket ende kaq e re dhe e freskët.Sekretet janë: Gjumi i mirë, mendime pozitive dhe regjim ushqimor.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *