Encës I Kërkojnë Maskën Mbrojtëse Në Dubai, Ajo Vendos…Reçipetat (Foto)

Uncategorized


Këngëtarja Enca Haxhia prej ditësh po shijon pushimet e saj në Dubai, të cilat duket sikur nuk do mbarojnë kurrë për të. Ajo ka ndarë me ndjekësit shpesh herë foto dhe video të ndryshme, ku shihet se po i shijon në maksimum këto pushimet përrallore.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Enca ka shëtitur në vende të ndryshme nga ku ka zbuluar eksperienca të bukura në vendet më të shtrenjta. Së fundmi, ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet se si maskë mbrojtëse kundër Covid-19 ka vënë një palë reçipeta të zeza dhe shkruan: Kur më thonë të mbaj maskë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *