Vendi i gruas është në kuzhinë? Blero: Gruaja është vet arsyeja që…

Uncategorized

Ditë më parë Hoxhë Shefqet Krasniqi në një emision ka folur për raportin mes dy gjinive ku ka bërë një interpretim di skr iminues.

Ai tha që kuzhina është e grave, shkruan Indeksonline. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Në lidhje më këtë ka reaguar këngëtari Blero i cili me anë të një Insta story u shpreh se gruaja është vet arsyeja që ne gëzojmë jetë.

“Spo mundem me besu qe ka njerz qe mendojn vend i gruas eshte vetem ne kuzhin. Vend i gruas eshte ne: oda, kuzhin, familje, edukat, kujdes, kultur, pasuri, dashuri, mbijetes, pergjegjsi dhe ne plot kuptimin e fjales eshte vet arsyeja qe ne gzojme jete…” përfundoi ai./Indeksonline

Leave a Reply

Your email address will not be published.