Biden Dhe Merkel Bashkohen Kundër Rusisë, I Japin ‘Ultimatumin’ E Fortë Putinit

Uncategorized


Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti amerikan Joe Biden dolën në një përfundim të qartë gjatë bisedës së tyre urgjente telefonike. Rusia duhet të largojë trupat e dërguara në kufirin me Ukrainën, sepse vetëm kjo do të ndihmonte në uljen e tesnioneve të këtyre ditëve, që po vijnë në përshkallëzim.Hvp markvtingun 5 sekvnda dhe shfvqen Pvmjet EkskIvzive. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Të dy liderët kanë insistuar në bisedën ems tyre se është e domosdoshme që Moska të tërheq trupat nga rajoni. Njoftimi për telefonatën u bë nga ana e zyrës së kancelares Merkel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *