Shqiptarja Ne Itali Qe Th.eri 3 Femijet E Saj Mbas Divorcit, Nuk E Besoni Çfarë Po Ndodh Sot Me Edlirën

Uncategorized


Edlira Copa, gruaja shqiptare që vr.au me thi.ke tre vajzat e saj, në Itali, po merr fryme në liri, edhe pse pjesërisht. Kështu shkruajnë sot mediat italiane, teksa informojnë se gruaja shqiptare që në mars të vitit 2014 god.iti me th.ikë tre bijat e saj, në shtëpinë e tyre në Corso Bergamo, ka përfunduar rehabilitimin në spitalin psikiatrik dhe që prej 1 qershorit është në gjysmë lirinë, në një strukturë të mbrojtur në Lecco.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Kanë kaluar pak më shumë se 6 vjet që nga mbrëmja, në mes të 8 dhe 9 marsit 2014, kur në një moment çmen.durie Edlira vr.au me th.ike vajzat e saj, Simonën trembëdhjetë vjeç, Keisi, tetë dhe Sidny, vetëm tre vjeçe dhe pastaj tentoi të hi.dhej nga shkallët, por e shpëtoi një polic që ndërhyri në moment.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.