Ridvan Berisha: Përveç Kadri Veselit, e du me loçkë e shpirt edhe Hashim Thaçin, Ramushin, Dautin (Video)

Uncategorized

Gazetari Ridvan Berisha është përplasur ashpër në një lidhje direkte me kreun e Sindikatës së Pavarur të RTK-së, Fadil Hoxha. Berisha ka thënë se e do Kadri Veselin “me loçkë e me shpirt”, ndërsa Hoxha duke qeshur i tha se këtë nuk e kishte pranuar më parë duke e quajtuar “ekskluzive” deklaratën e Berishës /Pamje mePosht. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Unë sot nuk jam në ekran të RTK por RTK-ja edhe pa mua sot ka ngjyra, ka pluralizëm. Unë s’kam qenë asnjëherë drejtor gjeneral i RTK-së, nuk kam asnjë arsye ta mbajë avokatinë e tyre.

Copy

Leave a Reply

Your email address will not be published.