Shefqet Krasniqi: Eh more Zot, ishalla kjo Angela Merkel bohet muslimane! (Video)

Uncategorized

Hoxhë Shefqet Krasniqi është i ftuar i kësaj jave në emisionin nKosovë Show tek Shpetim Desku.

Hoxhë Shefqeti vjen një javë pas deklaratës që bëri për gratë. Ja cka thotë ai për kancelaren gjermane Angela Merkel.

Se cka tha ai shikoni videon:
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

LINKU: https://www.facebook.com/watch/?v=364755148214750

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *