Adelina Ismajli: Ju o fëmijë të luksit, kurrë s’do e kuptoni fukaranë e ngratë

Uncategorized

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismajli, që një kohë nuk është pjesë e ekraneve televizive, mirëpo Ismajli është pranë atyre që e duan përmes fotografive apo videove të ndryshme që publikon në rrjete sociale.

Shpeshherë këngëtarja shpreh edhe qëndrimet e saj lidhur me ndonjë çështje të caktuar. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Së fundmi, Adelina ka publikuar një shkrim në rrjetin social “Instagram”, me anë të së cilit iu është drejtuar fëmijëve të familjeve të pasura.

Ajo është shprehur se ata nuk do të munden kurrë që ta kuptojnë zemrën e një njeriu të varfër.

Leave a Reply

Your email address will not be published.