Ndërron jetë i riu gjilanas Dren Ukshini, ishte djal Hastreti (FOTO)

Uncategorized

Pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë në moshë të re Dren Ukshini nga Gjilani shkruan 06 Press.

Lajmi është bërë i ditur familjarët e tij përmes rrjetit social facebook.

Dreni qe e disa muaj ka vuajtur nga një sëmundje e rëndë për të cilen ishte duke marr trajtim në një nga Spitalet e Turqisë, por që nuk arriti ta mposhtë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Siç mëson 06 Press Dreni ishte djali i vetëm i familjes.

Ja njoftimi nga familjarët e tij:

|Pusho i qetë o vllau im inshallah zoti të dergon ne lula te xhehnetit. Do te me mungosh gjithe jeten” ka shkruar njëri nga familjarët e Drenit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.