Arian Çani: I Gjithë Ballkani Ka Qenë Helen Edhe Shqipëria I Bie Ka Qenë Greqi, Të Tjerat Janë Përralla

Uncategorized


Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, ka qene kreu i Kadastrës Artan Lame, ndërsa në një lidhje Skype ishte ish-drejtori i regjistrimeve të pronave në Himarë, Priamo Bollano.Arian Çani sot ka ditëlindjen dhe tregon sa vjeç bën: Thonë se në këtë moshë të gjitha ulen…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Gjatë debatit në studio, moderatori Arian Çani u shpreh se i gjithë Ballkani ka qenë helen. “Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani.Kjo deklaratë e tij nuk është pritur aspak mirë nga shqiptarët dhe është parë si pr ov okim.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *