Ky është 13-vjeçari që vdíq sot (FOTO)

Uncategorized

Gazeta Sinjali sot raportoi se një burrë nga Fushë Kosova e ka gjetur të v dekur djalin e tij në dhomën e gjumit.

Për v dekjen e 13-vjeçarit ka shkruar edhe aktori Jeton Zogjani. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Loqkamani i keti shehri t’vogel na paska lan sot! Elmedin, zemren ma keput”, ka shkruar Zogjani.

Rastin e ka konfirmuar Polícia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh. Në raport thuhet se víktíma është dërguar në Institutin e Mjekësísë Lígjore për o bduksion.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *