A e keni ditur se kush është Babai dhe Nëna e Valon Sylës ?

Uncategorized

Ola është një nga figurat e dashura të ekranit, që me këshillat e saj të vyera ka dhënë shumë në aspektin e mirëqenjes.
Ajo është edhe një kuzhiniere e shkëlqyer, që për vite me rradhë është pjesë e emisionit “Diçka po zihet” Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Gjithashtu, e kemi parë të përfshirë në disa shou televiziv si “Ele.menti i 5-të” dhe gjithashtu në një shou garues në Shqipëri.
Ndoshta nuk e dinit, por gazetari Valon Syla, i vënë së fundi plotësisht në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij kundër Diapsorës, është pikërisht djali i kësaj figurë mjaftë të njo.hur prej vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Ola Syla në çdo paraqitje televizive reflekton shumë po.zitivitet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.