Adelina Thaçi rrënqeth me fjalët dedikuar babait

Uncategorized

Që kur humbi babain, Adelina nuk i ndal postimet prekëse dedikuar atij.

Duket se e ka vështirë të pajtohet me këtë humbje, pasi çdo postim ia dedikon atij, shkruan

Sot në një mujorin e vdekjes ajo zgjodhi një imazh të bukur familjar, në të cilin aktori i ndjerë ka pozuar i buzëqeshur pranë familjarëve të tij. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Sa shume m’ka marre malli bre Bab’ sa shpejt shkoj 1 muaj…

Nuk po gjej as fjale me pershkru mallin per ty…”, shkroi këngëtarja krahas imazhit./Indeksonline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *