Ky është i riu që hyri me makinë në shesh, terrorizoi qytetarët në mes të ditës (VIDEO)

Uncategorized

Në Shqipëri po votohet për Zgjedhjet Nacionale-Parlamentare.

Një incident i pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në sheshin “Skëndërbej”, ku një makinë është futur me shpejtësi në zonën e sheshit duke rrezikuar jetën e qytetarëve, raporton IndeksOnline. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Nertil Qazimi është qytetari i cili u fut me makinë në sheshin ‘Skënderbej’ duke t errorizuar qytetarët.

Në momentin që është prangosur nga policia ai ka bërë të ditur se nuk e dinte se çfarë po ndodhte./IndeksOnline

Leave a Reply

Your email address will not be published.