Shyhrete Behluli publikon këngën emocionuese dedikuar prindërve (VIDEO)

Uncategorized

Këngëtarja Shyhrete Behluli po i qëndron besnike skenës muzikore, duke sjellë hite të shumta.

Për dekada me radhë ajo arriti të bëjë për vete fansa të shumtë të cilët mirëpresin çdo projekt muzikor nga ajo, shkruan Indeksonline. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Minuta më parë publikoi këngën “Zemrat e prindit”, këngë kjo që i kushtoj prindërve.

Me anë të kësaj këngë ajo dha një mesazh, që prindërit janë më të shtrenjtit./Indeksonline

Leave a Reply

Your email address will not be published.