Spahiu: Çohet populli e voton mbi 50% njeriun që nuk beson në shtetin e Kosovës, po e mban edhe një shtetësi tjetër

Uncategorized

Analisti politik, Nexhmedin Spahiu, ka kritikuar pjesëmarrjen e kryeministrit Albin Kurti në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare në Shqipëri.

Ai ka thënë se populli i Kosovës e ka votuar me mbi 50% të votave njeriun që nuk beson në shtetin e Kosovës, transmeton Periskopi. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Çohet populli i Kosovës e e voton mbi 50% njeriun që nuk beson në shtetin e Kosovës po e mban edhe një shtetësi tjetër. E shtetasit e atij shteti të cilit ky kryeministër i beson nuk ia japin besimin as 0.01%. Mesazhi që po i japim botës është ky: ne jemi popull hajgarexhi, tallemi me fatin tonë e me miqtë tanë për t’i zbavitur armiqtë tanë“, ka shkruar Spahiu në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *