Zeka: Edhe Albini ka me kërku Thaçin, ai nuk ka gabuar kurrë në raport me Serbinë

Uncategorized

Analisti politik Milaim Zeka, ka komentuar zhvillimet e fundit rreth non-paperit, duke thënë se tani edhe kryeministri Kurti do ta kërkojë Hashim Thaçin, shkruan Gazeta Metro.

Zeka, tha se në këto dokumente janë secila më të këqija se tjetra, e të kobshme për ardhmërinë e Kosovës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Zeka, tha se pavarësisht gabimeve që ka bërë Thaçi, ai nuk ka gabuar kurrë me Serbinë.

Postimi i plotë:
LINKU:https://www.facebook.com/milaimzekaobri/posts/1425101721185200

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *