Emocionuese, Mërgimtari Kosovar takohet me Babën e Nanën pas pesë vitesh (Video)

Uncategorized

Mërgimtarët tanë shpeshherë p ërballen me gjëra nga më të ndryshmet, e njëra ndër to është edhe malli për prindërit e atdheun.

Ata shumicën e rasteve, detyrohen të qëndrojnë kohë të gjatë pa u parë me të afërmit e tyre, shkruan Indeksonline. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Pas pesë vitesh e gjysmë, një mërgimtar është kthyer në Kosovë, ku ka takuar prindërit e tij.

Ai tha që është e mocion që nuk mund të përshkruhet, dhe kurrë nuk do ta harrojë këtë ditë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Em ocion se nuk mund te përshkruhet me kurgju per vet njerit qe e ka përjetu vet takim im me Prind pas 5 vite e gjyss qe kurr nuk do te harroi per mu z emra m al nuk e kan dit qe po vi vetem kur me kan pa ne der 😢😢❤️❤️Faleminderit shum Allah qe ma mundsove mi Taku njerit mat shtrenjet e mir Nanë Baba❤️❤️ju paqa me shendet ❤️❤️”, u shpreh ai./Indeksonline

Copy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *