Gjinovci: Të gjithë e dimë që Thaçi s’din me shkru ashtu!

Uncategorized

Njohësi i çështjeve politike, Rron Gjinovci, ka komentuar letrën që ish-Presidenti Thaçi i ka dërguar Edi Ramës pas fitores së zgjedhjeve.

Gjinovci ka ironizuar me letrën e Thaçit duke thënë se të gjithë e dinë se Thaçi nuk din të shkruaj aq bukur. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Të gjithë e dimë që Thaçi s’din me shkru ashtu. Hajt mos u boni patetik tu pretendu që s’pe dini 😏” shkruan

Gjinovci në Facebook.

Postimi i plotë:
LINKU: https://www.facebook.com/rronigj/posts/10159091160524598

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *