Duda Balje: Jam besimtare e devotshme, Ramazanin e agjëroj me kënaqësi

Uncategorized

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga komunitetet joshumicë, Duda Balje, në një intervistë për Gazetën Online ‘Reporteri.net’ ka folur edhe për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Ajo ka bërë të ditur se është besimtare e devotshme dhe e agjëron Ramazanin, shkruan Reporteri.net. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Unë jam besimtare e devotshme. Ramazanin e agjëroj me plot kënaqësi dhe lumturi.”, ka thënë Balje.

Në intervistën dhënë për Reporteri.net, deputetja Balje ka folur edhe për tema të tjera, siç janë vota e saj për Qeverinë Kurti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.