“Nuk ka ma razumesh serbski!”

Uncategorized

Avokati i njohur, Tomë Gashi ka publikuar në llogarinë e tij në facebook një fotografi të Albin Kurtit.

Në këtë fotografi montazh, shihet kryeministrit Kurti me presidentin serb, Vuçiqi duke ecur dhe këtë të fundit e lënë prapa. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Gashi e ka përshkruar këtë fotografi vetëm më një fjali:

“Nuk ka ma razumesh serbski!”
LINKU: https://www.facebook.com/tome.gashi.1/posts/3850743468334690

Leave a Reply

Your email address will not be published.