Nëna Lule që po “çmend” rrjetin: “Edhe unë nervozohem kur shoh femra Iakuriq”

Uncategorized

80-vjeçarja, Luleta Katazi, e njohur ndryshe si nëna Lule, ishte e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”.Ajo tregoi shumë histori nga jeta e saj dhe foli mbi peripecitë që ka ndeshur në jetë si dhe përjetimet e saj gjatë periudhës së komunizmit në vend.Ajo rrëfeu gjithashtu edhe për kohën e fëmijërisë së bukur që ka jetuar /Pamje mePosht. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Nëna Lule tregoi si e shikon ajo me syrin e saj Tiranën dhe njerëzit. Ajo rrëfeu se është shumë e njohur në Kosovë pasi udhëton shpesh atje dhe i vuri në krahasim të dy vendet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *