Ish Politikani Serb befason me deklaratë “S’guxon kush me i prek kufitë në Ballkan!” (Video)

Vuk Drashkoviq: “Ne vetëm ndikojmë në trutë e njerëzve”, ka deklaruar një propagandist i rangut të lartë nga Moska, duke komentuar mbi a kuzat e shumta rreth “ndikimit dashakeq të Rusisë” në shumë shtete përreth botës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Continue Reading

Hoxhë Enis Rama: Kjo është arsyeja pse Zoti dikujt i dha më shumë të mira e dikujt më pak! (Video)

Hoxhe Enis Rama në emisionin “Kojshia Show” foli për shumë gjera dhe tema të cilat deri vonë për disa kanë qenë tema tabu. Ai tregoi se pse Zoti dikujt i dha me shumë të mira e dikujt më pak! Shikoni minutën e 11 në videon më poshtë dhe kuptoni më shumë. Ju ftojmë të hapn! […]

Continue Reading

Greqia, Turqia dhe Serbia kanë financuar prej 100 vitesh politikanët shqiptarë! (Video)

Historiania Elena Kocaqi e ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se Greqia ka financuar prej më shumë se 100 vitesh në politikën shqiptare për vendimet, ndërsa shton se aktualisht fondet që vijnë nga vendet fqinje shkojnë deri tek niveli i buxhetit të shtetit shqiptar. Kocaqi: Greqia ka vite që financon. Unë të paktën […]

Continue Reading

Hoxhë Shefqet Krasniqi tregon se si i mashtrojnë njerëzit, magjistarët (VIDEO)

Magjia ka qenë gjithnjë një temë mjaft e diskutuar për sa i përket fesë, shkruan OnAir. Në fenë islame magjia është diçka e ndaluar. Pavarësisht kësaj, të shumtë janë ata të cilët besojnë dhe shpesh kthehen drejt njerëzve që merren me magji për ti ndihmuar në çështje të ndryshme. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht […]

Continue Reading

Prishja e qetësisë: Arabia ndalon zërin e lartë të hoxhallarëve nëpër xhami, lejohet veç Ezani

Gati dy vjet pas diskutimesh të nxehta në lidhje me kufizime përdorimit të altoparlantëve në dhe përreth xhamive, Mbretëria e Arabisë Saudite ka lëshuar një njoftim ku ndalon përdorimin e altoparlantëve jashtë xhamive në mbarë xhamitë e këtij vendi. Shteti arab ka vendosur restrikcione në përdorimin e altoparlantëve nëpër xhami bazuar në ligjin e sheriatit […]

Continue Reading

Sali Berisha më në fund tregoi se sa para ka të mbledhura në Bank (Video)

Sali Berisha, ish kryeministri i Shqipërisë nuk ka hezituar të flasë në emi.sionin “Kojshia Show” edhe për pasurin e tij dhe parat që ka mble.dhur në Bank. Ai tregon se sa para ka të kursyera në bankë! Shiko minutën e 13:44 te emi.sionit! Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Continue Reading

Apeli i hoxhës: Boll më me xhamia se u lodhëm, ndërtoni diqka që u’a shohin hajrin fëmijët! (Video)

Një hoxhë shqiptar nga fshati Matec i Kumanovës, Qazmedin Shaqiri ka kritikuar fenomenin e ndërtimit të panevojshëm të xhamive. Hoxha ka pasur një kërkesë që të ndërtohen më shumë spitale, foshnjore e të blihen pajisje shëndetësore. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Continue Reading

Nga jetesa e vështirë tek ëndrra për tu bërë yll (VIDEO)

Elvir Gashijani është shembulli perfekt që nëse vërtet je i apasionuar pas diçkaje mund t’ia arrish pavarësisht rrethanave, shkruan OnAir. Ai jeton së bashku me një numër të madh të anëtarëve të familjarëve të tij në një banesë rreth 50 metra larg stadiumit “Riza Lushta” në Mitrovicë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per […]

Continue Reading

Fundi I Botës? Alarmohet Gjermania, Shikoni Çfarë Bie Nga Qielli(VIDEO)

Gjermania është përfshirë nga moti i keq. Në një video të publikuar në rrj etet so ciale shihet se si breshër me diametër të madh bie mbi Bavari.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Continue Reading