Ky është “supermeni” i qeverisë së Albin Kurtit, që nuk ka kush që e ndal

Uncategorized

Asistentja, Berita Abazi ka hedhur imazhe të zëvendësministrit të Drejtësisë, Blerim Sallahut derisa ky i fundit po punonte.

Abazi përmes një postimi në Facebook, ka publikuar fotografi mbi të cilat shkruan se “s’ka kush që e ndal Zëvendësminisrin Sallahu tu punu”. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Sallahu në këto imazhe shihet në tavolinën e tij të punës përballë kompjuterit të tij.

Tavolina është e mbushur me dokumente.

Leave a Reply

Your email address will not be published.