Arta Nitaj U Tha Të Gjithëve: Unë Kam Takuar Më Shumë Shqiptarë Në Dubai

Uncategorized


Arta Nitaj flet për udhëtimet e shpeshta në Dubai.Nitaj është emër shumë i komentuar për udhëtimet e shpeshta në Dubai, për të cilat u tha shumëçka.Në mesin e thashethemeve që qarkulluan, u pretendua se bukuroshja kishte nisur punën në një klub nate atje. Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.