Duda Balje mbulohet për Ramazan, shikojeni sa bukur duket (FOTO)

Uncategorized

Përfaqësuesja e Unionit Socialdemokrat, Duda Balje arriti që ta fitojë edhe një mandat si deputete në Kuvendin e Kosovës.

Jo vetëm që është një grua e zgjuar dhe e zonja, ajo gjithashtu komentohet mjaft edhe për fizionominë e saj, si një grua e bukur dhe tërheqëse. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

E kemi parë shumë shpesh me paraqijte të ndryshe, në të shumtën e rasteve e veshur mjaft ngusht, duke vënë në pah kështu linjat perfekte trupore.

Por së fundi ajo na ka befasuar, sepse ka treguar një anë tjetër të saj.

Në disa postime në rrjete sociale, deputetja shihet e mbuluar, si duket Duda është duke agjëruar Muajin e Ramazanit dhe falet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *