Pse Vedat Bajrami nuk e tregon gruan që e kishte miss?

Uncategorized

Është një nga emrat më të njohur të komedisë në Kosovë, kjo për një mori projektesh e skeqesh shumë të njohura.

Skenarët e skeqeve të Vedat Bajramit dhe “Stupcave” janë shumë të përfolura për përmbajtjen e tyre. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Në anën tjetër, aktori i humorit ka ditur ta mbajë largë syrit të publikut jetën e tij private, gruan dhe fëmijët, shkruan “Kosovarja”.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele.

Leave a Reply

Your email address will not be published.