Baton Haxhiu: Albin Kurti nuk e do Kosovën (Video)

Uncategorized

Analisti Baton Haxhiu ka folur mbrëmë lidhur me qëndrimin e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, sa i përket dialogut me Serbinë. Sipas Haxhiut, Albin Kurti me zvarritjen që po i bën dialogut, tregon se ai nuk e do Kosovën.
“Njeriut që historia do ta fillojë me të, që thotë skam dokumentacion çfarë është bërë me dialogun /Pamje mePosht. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Kam përshtypjen që ky njeri nuk e do Kosovën, kjo është fatkeqësia jonë. Ai i bën më shumë dëm popullit”, ka thënë Haxhiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *