E dhímshme: Gjendet pa shenja jete një 4-vjeçare në një lum në Dragash

Uncategorized

Një fëmijë në fshatin Blaq në Komunën e Dragashit, është gjetur pa shenja jete rreth orës 20:02 në lumin e fshatit, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmin për Sinjalin e ka konfirmuar Policia e Kosovës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Rreth orës 20:02, Policia ka pranuar informacion që në lumin e fshatit Blaq, Komuna e Dragashit, është gjetur pa shenja jete një fëmijë 4-vjeçare. Sipas informacioneve v iktima është gjetur një orë pasi ka humbur. I njëjti ka qenë duke lozur afër lumit të fshatit, ku edhe ka rënë. Banorët e fshatit janë mobilizuar dhe e kanë gjetur”, thuhet në përgjigjen e PK-së për Sinjalin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *