10 vjeçari që i bën diss Feros: Ai nuk është baba veç i ka pi hapat (Video)

Uncategorized

Një 10 vjeçar është bërë sensacion në rrjetet sociale , falë zërit të tij. Ai po bën diss-e dedikuar reperëve, shkruan Indeksonline. Në një intervistë në ATV ai veçoi Fero-n, duke thënë se nuk është baba. “Fero nuk është baba, veç i ka pi hapat” tha ai. Ai tha se me reper të fortë duhet me u kap /Pamje mePosht. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

“Fero është i mirë për hip-hop, duket mu kap dikun, gjeth me t’fort duhet mu kap” tha ndër të tjerash vogëlushi./Indeksonline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *