Shqiptari Hyn Me Fanellën Kuqezi Në Autobusin E Beogradit,‘Tërbohen’ Serbët: A Do Të Ndodhte Kjo Në Mes Të Tiranës?

Uncategorized


Një i ri shqiptar në Serbi është fotografuar me një fanellë ku dallohet flamuri kombëtar shqiptarë. Fotoja është bërë në një nga linjat e urbanë në qytetin e Beogradit, ku dhe me pas ka qarkulluar në rrjetin social ‘Facebook’.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Në komente nuk ka shfaqje ra cizmi, por më së shumti mediat serbe dhe komentuesit vënë në dukje faktin se shqiptari, nuk kishte respektuar rregullat e pandemisë dhe se ishte pa maskë, ndërsa në lidhje me fanellën shqiptare shumica kanë thënë se nuk e njihnin flamurin shqiptarë. Fotoja është bërë virale në Serbi, ku dhe ka marrë vëmendjen e mediave serbe.Ndërkohë që ato kanë ngritur pyetjen: Nëse e njëjta situatë do të ndodhte në Tiranë, a do të kishte të njëjtin reagim paqësor?Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.