Në mes të natës Adriana pastron rrugët e Prishtinës me fshesë e kaci (FOTO)

Uncategorized

Adriana Matoshi apo ndryshe ‘Sasa’ ka simpatinë e të gjithëve.
Në zgjedhjet e 14 shkurtit populli e besoi dhe e votoi duke i dhënë mundësinë të bëhet deputete, shkruan “Kosovarja”.
E mbrëmë aktorja dhe deputetja Matoshi ka sjellë një imazh interesant në të cilin është vënë në një aksion që nuk pritej nga ana e saj.
Ajo është shfaqë duke pastuar rrugët e Prishtinës nga mbeturinat në mes të natës.
“Se tani po thojnë s’po fshinë” ka shkruar deputetja Matoshi. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.