Tahiri- Gërvalles: Ti je turpi i Kosovës, ti përfaqëson veç Serbinë, ti je mjerim! (VIDEO)

Uncategorized

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Abelard Tahiri i është përgjigjur ashpër ministres së Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla sa iu përket deklaratave se ‘Specialen nuk e ka krijuar Serbia, por vet deputetët’. Tahiri tha se Gërvalla është turpi i vendit dhe kështu përfaqëson veç Serbinë /Pamje mePosht
“E nderuar ministre sot na e dëshmove që Republika e Serbisë nuk ka nevojë me u marr me Republikën e Kosovës sepse të ka aty në Kosovë, në krye të diplomacisë së Kosovës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *