Çka po ndodh? Qielli i Kosovës mbushet me objekte të panjohura

Uncategorized

Qielli i Kosovës sonte është mbushur me objekte të panjohura.
Sipas raportimeve, dyshohet që janë satelitet të kompanisë amerikane “Space X”, transmeton Indeksonline.
Ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar nga kompania amerikane në lidhje me këtë.
Vlen të theksohet se edhe në të kaluarën, “Space X” kishte lëshuar satelitat mbi qiellin e Kosovës.
Indeksonline ka postuar një video nga momenti kur objektet e panjohura kanë lëvizur mbi qiellin e Kosovës. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.