E pabesueshme: Shikojeni si shqiptari e çon një kalë

Uncategorized

shqiptari e çon një kalë.
Një video e publikuar në rrjetet sociale është bërë virale, ku protagonist janë një person dhe një kalë.
Mund të duket e pabesueshme, por një person sigurisht muskuloz, e teston vetën dhe ia arrinë qëllimit, pasi arrinë ta çon lartë një kali.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.
LINKU: https://video.gjirafa.com/video-1620342719-mp4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *