Me ditë Thaçi e Veseli që janë në dorë të Kurtit e Gërvallës nuk duan të lirohen kurrë! (Video)

Uncategorized

Shkumbin Demalijaj nga AAK, i ftuar në emisionin CONTEXT në ATV thotë se Qeveria Kurti është e pafuqishme.
“ Jam i bindur që me ditë Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli se Albin Kurti dhe Donika Gërvalla duhet me qenë ata që duhet ti shpëtojnë ata, sonte ata thonë që b urg përjetë duam.
E dinë ata që këta janë të pafuqishëm për të bërë diçka, si dhe këta janë kundërshtarët e tyre kryesorë.” Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.