Shkurte Gashi që njihet për ‘luks’, blen rroba në një nga dyqanet më të lira në Prishtinë (PAMJE)

Uncategorized

Ka kohë që Shkurte Gashi është distancuar nga skena muzikore, kjo pasi është bërë nënë dhe duket tejet e përkushtuar në familje.
Së fundi, interpretuesja e disa baladave është parë në një nga dyqanet e rrobave në kryeqytet, shkruan IndeksOnline.
Ndonëse jo rrallë herë është folur për jetën luksoze që bën, Shkurta është parë duke zgjedhur artikujë të ndryshëm në një nga dyqanet thuajse më ekonomike në Prishtinë. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.