SkandaIoze !! Nora Istrefi Vjedhur kengen e saj shume te Famshme ja nga kush ! (+FOTO)

Uncategorized

Nora Istrefi eshte nje nder kengetaret me te mira te estrades shqiptare .
Ajo se fundmi u perfoI shume per nda’rjen nga bashkeshorti i saj Robert Berisha .
ZbuIohet se ajo ka kop’juar tekstin e kenges “Ana” Te ciIen e beri ne bashkepunim me reperin kosovar Gjiko .
Me poshte e keni tekstin e kenges Origjinale dhe te kenges “Ana”
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.