E keni ditur apo jo? Gruaja e Vedat Bajramit ishte dikur Miss e Modele (FOTO)

Uncategorized

Është një nga emrat më të njohur të komedisë në Kosovë, kjo për një mori projektesh e skeqesh shumë të njohura.
Skenarët e skeqeve të Vedat Bajramit dhe “Stupcave” janë shumë të përfolura për përmbajtjen e tyre.
Në anën tjetër, aktori i humorit ka ditur ta mbajë largë syrit të publikut jetën e tij private, gruan dhe fëmijët, shkruan “Kosovarja”.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.