Paralajmërohet Kosova: “Rrezík i madh, Kurth për Kosovën”, Ky është qëllimi i përbashkët i serbisë me disa politikanë shqiptarë

Uncategorized

Tashmë ka më shumë se një muaj prej që u publikua në mediat sllovene një dokument i quajtur “non-paper” që flet për ndryshimin e kufijve në Ballkan. Ky dokument u tha që është publikuar nga kryeministri slloven Janez Jansha, por i cili e mohoi. Për këtë dokument ka reaguar edhe presidenti slloven, SHBA-ja, BE-ja dhe shumë vende të Evropës.
Megjithatë, ky dokument për Serbinë është i mirë. Kështu ka deklaruar Ivica Daçiq.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.