Anita Haradinaj: Doja të kem 6 fëmijë me Ramushin, por Haga nuk na la

Uncategorized

Moderatorja Anita Haradinaj ka rr ëfyer në një intervistë televizive detaje nga marrëdh ënia e saj me ish-kryeministrin kosovar, Ramush Haradinaj.
Ajo u shpreh se ka qenë Ramushi ai i cili mori hapin për të dhënë p uthjen e parë.
“Unë e kam ndihmuar, dhe ai e ka bërë. I hapa rrugën“, tha Anita Haradinaj, e ftuar në “ATV”.
Moderatorja kosovare ka zbuluar gjithashtu se do dëshironte shumë të zgjeronte familjen e saj, pasi ka qejf të ketë 6 fëmijë, por sipas saj “Haga nuk i ka lënë shumë kohë”.
Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.