Ermali i ka surprizuar prindërit me këtë dhuratë të veçantë (VIDEO)

Uncategorized

Këngëtari Ermal Fejzullahu në një intervistë një orëshe me Alaudin Hamitin shpalosi shumë detaje nga karriera dhe jeta private.
Ermali mes tjerash tregoj edhe per surprizen e madhe që zgjodhi për prindërit e tij.
Këngëtari i njohur i ka surprizuar Sabriun dhe Nerën me një banesë komplet të re.
Ermali është marrë me të gjitha detajet e arredimit dhe prindërve i ka lënë vetëm që të shijojnë banesën e re, kompletuar së fundmi. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.