Analisti Imer Mushkolaj duke vallëzuar, kështu nuk e keni parë asnjëherë (Video)

Uncategorized

Imer Mushkolaj njihet për debatet televizive rreth çështjeve politike në vend.
Por, në rrjetet sociale është postuar një video në të cilën Mushkolajn mund ta shihni ndryshe prej asaj që jeni mësuar. Komediani Miran Ramadani ka publikuar një video në Instagram, ku shihet duke vallëzuar bashkë me analistin Imer Mushkolaj.
Mushkolaj dhe Ramadani ndodhen në Egjipt, nga ku kanë publikuar edhe foto e video tjera.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.