Deklaroi se ka ndërruar fe, Ridvan Berisha bën edhe këtë tatuazh (FOTO)

Uncategorized

Gazetari, Ridvan Berisha para disa ditëve deklaroi publikisht se ka ndërruar fe, duke thënë se tash është një hebre. Madje si publikoi edhe fotografi duke u lutur një një objekt fetar të këtij religjioni, shkruan Gazeta inFokus. E tani Berisha ka bërë edhe një tatuazh në të cilin në njërën anë ka vendosur “Yllin e Davidit” ndërsa në anën tjetër shqiponjën, duke i bërë bashkë kështu këto të dyja. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *