Eni V Asilit I DeI Situata Nga Duart, PIas Sh Erri Mes Emisionit: “Ldiot, B UdaIIa, Iëtyrë, S PlUN Do Të Të…”[VIDEO]

Uncategorized

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin Open në Top Channel. Teksa diskutohej për “luftën” Rama-Meta, dy analistët Frrok Çupi dhe Robert Rakipllari e kthyen në personale. “Mbylle more gojën se po flas unë tani, mos përsërit fjalët e mia,” i tha Çupi. “Dëgjo mos më bëj mua si i fortë ti,” përgjigjet Rakipllari. “Ore çfarë është ky, ik mo se je një copë idioti,” u kthye Çupi. “Mos e kalo në ofendime personale, se po të duash e çojmë dhe aty, se s’kam frikë njeri, e jo më ty, unë s’po të konsideroj fare, thuaj mendimin tënd, unë them timin,” tha Rakipllari. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për per te par vi.de.on.

Leave a Reply

Your email address will not be published.