LAJM I FUNDIT: Në Vendin Tonë Do Vijë Një Dimër Që Do Zgjasë 10 Vjet!

Uncategorized

Konspiracionisti Alfred Cako parashikon kohëra të frikshme për shqiptarët. Ai tha se dimri që do të vijë do të jetë shumë i vështirë në botë. Ai i bën thirrje qeverisë dhe shqiptarëve që të jenë të përgatitur. “I bëj thirrje kryeministrit të ardhshëm dhe shqiptarëve. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT.
Mos i shisni prodhimet bujqësore jashtë shtetit, sikur dhe me flori t‘ua japin. Ushqeni popullin tuaj. Grurë, misër, drithëra, zarzavate, vaj ulliri. Shqiptarët të ruajnë kafshët e tyre që të ushqejnë vendin. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda per te lexuar me teper…

Leave a Reply

Your email address will not be published.