Hoxha Zbulon Kërkeѕën Që Ia Bëri Adelina Ismailit Рër Veѕhjen E Saj Në Emision

Uncategorized

Hoxha nga Peja, Drilon Gashi, ka qenë i ftuar në emisionin e këngëtares Adelina Ismaili. Por, para se të shkonte aty, ai kka pasur një kërkesë për veshjen e saj në emision, raporton Express. Gashi ka shkruar në Facebook se i ka kërkuar Adelinës që veshja e saj gjatë intervistës të jetë brenda protokollit të veshjes, pasi sipas tij, mund të lindin keqkuptime te një masë e popullit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published.