Albin mos gabo, “mashkull më të keq” se Armendi nuk ka!

Uncategorized

Analistja nga Mitrovica, Kimete Berisha, ka publikuar një intervistë të imagjinuar me kryeministrin Albin Kurti. Ndër të tjera, Berisha flet me Kurtin për kandidaturën e mundshme për kryetar të Mitrovicës, shkruan “Jepi zë”. Berisha i thotë Kurtit se Armend Muja nuk mund të bëhet kryetar i Mitrovicës. Ajo madje deklarohet se kandidon vet e nuk e lejon Armend Mujën, të cilin e quan “mashkull të keq”. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *