21-Vjeçarja Martohet Me 74-Vjeçarin: Nuk Më Pëlqejnë Djemtë E Rinj

Uncategorized

Një vajzë 21-vjeçare nga Serbia është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të lidhjes së saj me një të moshuar 74-vjeçar. Milijana Bogdanovic dhe partneri i saj Milojko “Mikan” Bozic i kanë shokuar komshinjtë e fshatit të tyre në Serbi me lidhjen e tyre. Çifti pavarësisht hendekut 53 vjeçar në moshë kanë planifikuar të organizojnë martesën më 7 shtator dhe shpresojnë të krijojnë një familje. Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n posht për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *